lek. med. Paweł Bogacki

medycyna estetyczna, dermatochirurgia

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie, studia medyczne ukończył z wyróżnieniem. Doświadczenie zawodowe nabywał w najlepszych szpitalach w kraju i za granicą. Odbył staże kliniczne w USA (University of Rochester Medical Center, Strong Memorial Hospital in Rochester, NY, USA), Niemczech (Technische Universität München, Klinikum Recht der Isar oraz Klinik Und Poliklinik Für Innere Medizin in Grefiswald), Szwecji (Karolinska Institutet) oraz Włoszech (Universita degli studi di Cagliari). Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej w Szpitalu Zakonu Bonifratrów w Krakowie.

Całe życie byłem estetą i od zawsze interesowałem się dziedzinami z pogranicza nauki i sztuki. Fascynuje mnie medycyna zabiegowa, chirurgia rekonstrukcyjna, nowoczesna architektura i przemyślany design. Zachwycam się wyważonymi proporcjami, spasowanymi kształtami i materiałami.

Medycyną anti-aging zajmuje się od momentu ukończenia studiów. Uczestniczył w licznych kursach specjalistycznych z zakresu medycyny estetycznej, ukończył studia podyplomowe „Kosmetologia i medycyna estetyczna dla lekarzy” na KWSPZ. Odbył 4-miesięczny staż w jednej z renomowanych klinik medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej w Polsce.
Autor wielu publikacji naukowych w dziedzinach zarówno medycyny zachowawczej jak i zabiegowej w renomowanych międzynarodowych czasopismach medycznych. Doktorant na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UJ.

Cenię sobie relację, jaką staram się zbudować z każdym pacjentem. Stawiam przy tym na najwyższą jakość usług, profesjonalizm ale i lekką, przyjazną atmosferę. Ogromną satysfakcję daje mi uśmiech pacjentów, ich wdzięczność i zadowolenie z zabiegu. Bo zdrowie to nie tylko brak choroby. Na poczucie zdrowia wpływa także zadowolenie z własnego ciała i uśmiech na twarzy, gdy spoglądamy na siebie w lustrze.

Prywatnie instruktor narciarstwa alpejskiego PZN, pasjonat tenisa ziemnego, dobrego designu i nowoczesnej architektury. Miłośnik muzyki.