INDEKS PREPARATÓW

Silhouette-Soft™, to specjalistyczne nici zbudowane z kwasu polimlekowego i kwasu glikolowego, które sprawiają, że są one w pełni wchłanialne. Zakotwiczają się one głęboko w tkance za pomocą specjalistycznych stożków, tworząc napięcie, które podnosi zwiotczałą tkankę. Zadaniem nowoczesnych nici Silhouette-Soft™ jest przywrócenie objętości oraz redukcja oznak starzenia skóry.

Czas trwania zabiegu:

Zabieg wykonany jest przez lekarza medycyny estetycznej w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jest bardzo komfortowy i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Czy Nici  Silhouette-Soft™ można stosować z innymi zabiegami?

Stosowanie innych zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej m.in. takich jak kwas hialuronowy lub toksyna botulinowa, umożliwi osiągnięcie jeszcze lepszych efektów.

Efekty zabiegu:

Efekty zabiegu z użyciem nici Silhouette-Soft™ widoczne są natychmiast. Pobudzają one fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny co prowadzi do dalszego uniesienia skóry i utrzymania napięcia w tkankach miękkich. Okres  wchłaniania  nici wynosi ok. 1,5 roku.

Nici zostały opracowane przez amerykańskich naukowców i są gwarancją bezpieczeństwa zatwierdzoną przez amerykański organ kontrolny FDA (Urząd ds. Żywności i Leków).